Rozkład jazdy Czerwiec 2022 Stodoła

0
882

1 czerwca 2022

Snatam Kaur – 1 czerwca, start 19:30

Snatam Kaur to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych wokalistka, kompozytorka i aktywistka społeczna wychowana w tradycji Joga Kundalini i Sikhijskiej. Ma niezwykły talent do transformowania tradycyjnych mantr w melodie trafiające w upodobania współczesnego odbiorcy. Ponad 20 lat spędziła ze swoim duchowym nauczycielem Yogi Bhajanem. To on uczył ją Naad Joga, czyli jogi skupiającej się na dźwiękach. Dzięki osobistemu doświadczeniu wewnętrznego spokoju i uzdrowienia jej muzyka trafia do osób o różnym spojrzeniu na życie. Przez ostatnie 19 lat koncerty, muzyka i warsztaty są sposobem Snatam na dawanie innym narzędzi do odnalezienia spokoju w codziennym życiu.
Każda z jej kompozycji niesie ze sobą określony uzdrawiający efekt.
Koncert w Warszawie, będzie jedynym koncertem Snatam Kaur w Polsce. Artystka zaśpiewa swoje znane kompozycje z poprzednich albumów jak i z nadchodzącego „Nirankaar”.
bilety od 150zł >>bilety<<
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „SNATAM.KAUR AKAUR into the light 01.06.2022 19:30/ KLUB STODOŁA, WARSZAWA EKOBILET TICKET CLUB”

Artur Rojek – Bez końca – 5 czerwca, start 19:00

Jesienią 2021 roku Artur Rojek razem z zespołem odwiedził 17 miast w ramach trasy Bez Końca, promującej jego ostatnie solowe wydawnictwo „Kundel”. Wydarzenie cieszyło się niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, a publiczność, której udało się dostać do wypełnionych po brzegi kameralnych sal koncertowych, nie mogła usiedzieć na miejscach.
Dlatego, z założeniem bycia jeszcze bliżej swoich fanów, artysta rusza w drugą część trasy – tym razem w odsłonie klubowej.
Podczas zaplanowanych na maj i czerwiec koncertów będzie okazja, by tańczyć zarówno do utworów z solowych płyt Artura, jak i przebojów z repertuaru Myslovitz. W sumie artysta razem ze swoim zespołem odwiedzi 7 miast: Bielsko-Białą, Rzeszów, Poznań, Warszawę, Gdańsk, Kraków i Katowice.
bilety >>tutaj<<
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Spięty – BLACK MENTAL – 08 czerwca, start 18:00

Koncert Spiętego w Klubie Stodoła, zaplanowany na 3 marca 2022 (wcześniej 28 listopada 2021), został przełożony i odbędzie się w nowym terminie: 8 czerwca 2022. Bardzo przepraszamy za niedogodności – wraz z Artystą bardzo chcieliśmy zobaczyć się z Wami w pierwotnie zaplanowanym terminie. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują swoją ważność dla nowej daty.
Mamy nadzieję, że spotkamy się w komplecie już w czerwcu!
Spięty z solowym projektem w Klubie Stodoła!
8 czerwca 2022 w Klubie Stodoła wystąpi Hubert „Spięty” Dobaczewski, wokalista, gitarzysta i lider Lao Che, który tym razem zaprezentuje swoją solową odsłonę. Warszawska publiczność usłyszy materiał z najnowszej płyty artysty “Black Mental”, która ukazała się w kwietniu 2021. Bilety dostępne w sprzedaży!
Kwintesencją najnowszej płyty artysty, o enigmatycznym tytule „Black Mental“, jest mroczny układ manipulacji jednostką i społecznością, ucieczką od wolności w nieświadome, ale dobrowolne realizowanie celów manipulatora. Album dotyka tematu systemu starego jak świat, który chcąc nie chcąc wciąż wpycha nam się przez okno. Zdumiewa i oburza w rodzimym i globalnym wydaniu.
Zespół występuje w składzie:
Spięty – wokal, gitara
Bartek Kapsa – perkusja, sampler
Mikołaj Zieliński – bas, klawisze
Patryk Kraśniewski – klawisze
bilety od 69zł >>tutaj<<

link do wydarzenia >>Spięty w Klub Stodoła – 08.06.2022 – Warszawa<<

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „STODOLA SPIĘCY KLUB STODOŁA 3MARCA2022 8 CZERWCA 2022 ZMIANA TERMINU”

Festiwal Muzyka Świata Warszawa – 9-12 czerwca

Zapraszamy na trzecią edycję Festiwalu Muzyka Świata – Warszawa 2022, który odbędzie się w dniach od 9 do 12 czerwca 2022 roku. Festiwal jest zarówno nawiązaniem, jak i kontynuacją wydarzenia, które po raz pierwszy odbyło się w 2001 roku w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. W ubiegłym roku, równo 20 lat od pierwszej odsłony, zaprezentowaliśmy drugą edycję Festiwalu. Wśród zaproszonych artystów znalazły się wówczas największe gwiazdy muzyki: Dave Douglas, Huun-Huur-Tu, Asma Hamzaoui & Bnat Timbouk, MILO Ensemble & Dave Douglas.
Trzecia, nadchodząca edycja Festiwalu Muzyka Świata Warszawa to cztery dni wielokulturowej i pełnej emocji muzyki, którą zapewnią koncerty najwybitniejszych artystów sceny Muzyki Świata.
Czeka nas wyjątkowa muzyczna podróż przez nieoczywiste brzmienia, ludzkie emocje, wielobarwne dźwięki i umiejętne łączenie tradycji ze współczesnością. W tym roku skupiamy się na prezentacji Artystów i Artystek, którzy reprezentują świat dźwięków i kultury tunezyjskiej (DHAFER YOUSSEF), greckiej (MIKIS THEODORAKIS ORCHESTRA), gambijskiej (SONA JOBARTEH), bałkańskiej (Aksak Balkan Trio), izraelskiej (YAMMA ENSEMBLE) i wielokulturowej, polskiej gospodarza Festiwalu (MILO Ensemble feat. ALINA BZHEZHINSKA czy Karolina Cicha). Ważnym tegorocznym akcentem, który ma okazać wsparcie i jedność świata muzyki, jest udział artystek i artystów z Ukrainy, których reprezentuje nie tylko Alina Bzhezhinska, ale także zespół Dagadana.
Wydarzenie zrealizowane przez Narodowe Centrum Kultury przy wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Patronat Honorowy Festiwalu: Wiceminister MKiDN, Sekretarz Stanu Jarosław Sellin.
Dyrektorem artystycznym Festiwalu jest Milo Kurtis.

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox – 14 czerwca, start 18:00

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox świętuje światową trasą koncertową “The Grand Reopening”, która rozpocznie się jesienią 2021 roku.
Po długim oczekiwaniu fenomen pop-jazzu wraca do grania na żywo. Trasa koncertowa, która ma objąć Stany Zjednoczone, Kanadę, Wielką Brytanię i Europę będzie nowym świętem “Ryczących lat 20-tych”.
Na początku ubiegłego roku pop-jazzowy fenomen Postmodern Jukebox ogłosił celebrację szalonych lat 20-tych w nowym tysiącleciu, obiecując publiczności w całym kraju i na całym świecie „najbardziej sensacyjną imprezę lat 20-tych od czasów Wielkiego Gatsby’ego”.
Cóż, wszyscy wiemy, co stało się później. Zaledwie po siedmiu występach od rozpoczęcia trasy Welcome to the Twenties 2.0, twórca PMJ, Scott Bradlee, odwołał resztę koncertów i podjął decyzję o przełożeniu pozostałych dat – wiele z nich zostało wyprzedanych – ponieważ globalna pandemia zdominowała naszą rzeczywistość, wyciszając muzykę na żywo na ponad rok.
Tej jesieni wyczekiwanie w końcu dobiegło końca i Postmodern Jukebox, zmieniający czas kolektyw muzyczny, znany z umieszczania „muzyki pop w wehikule czasu”, ma ponownie ożywić lata 20-te! Rozpoczęta we wrześniu trasa The Grand Reopening Tour przywróci PMJ do żądnych muzyki publiczności w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i Europie, wykonując największe hity muzyki współczesnej w klasycznym stylu minionych epok.
„Jestem wdzięczny, że mogę tworzyć i współpracować z tak wieloma utalentowanymi ludźmi, a granie na żywo w teatrze pełnym fanów muzyki to coś, za czym naprawdę bardzo tęskniliśmy” – mówi Bradlee. „Mamy szczęście, że mamy tak wielu niesamowitych fanów na całym świecie, dzięki którym PMJ stał się zespołem koncertującym dookoła globu, i nie możemy się doczekać ponownego zaprezentowania naszych wybitnych talentów i klasycznych dźwięków w każdym zakątku świata. To wielkie “ponowne otwarcie”, ale także wielkie spotkanie – nie tylko dla naszej utalentowanej obsady i ekipy, ale także dla PMJ i fanów klasycznej olschoolowej rozrywki”.
bilety >>tutaj<<

link do wydarzenia >>Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox <<

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku

Gogol Bordello  16 czerwca, strat 18:00

„Zadaniem Gogol Bordello jest prowokowanie publiczności, aby wyszła z postmodernistycznej estetyki i weszła w neooptymistyczny ruch wspólnotowy w kierunku nowych źródeł autentycznej energii. Poprzez akty muzyki, teatru, chaosu i czarów Gogol Bordello konfrontuje się ze zblazowaniem i umarłą ironią.
Nasza obróbka tradycyjnego materiału to frewilloos. Ale nie nakręcana ironią, więc jest realna. Teatr Oure jest chaotyczny i spontaniczny, przez co alarmujący i prowokujący do reakcji. Z miejsca, w którym stoimy, widać wyraźnie, że światowe kultury zawierają materiał dla nieskończonych możliwości sztuki i nowych kombinacji, które rozciągają umysł, zwierają czystą radość i energię przetrwania. Wybraliśmy pracę z tradycjami cygańskimi, kabaretowymi i punkowymi.To jest to, co znamy i czujemy.
I możliwe jest o wiele więcej, możliwe jest, że ukochane stwierdzenie postmodernizmu „wszystko zostało zrobione” zabrzmi jak błąd intelektualny.
Trubadurzy neoautentyki przychodzą jako trans globalna rodzina syndykatów sztuki, której nigdy wcześniej nie widziano. IMPREZA!”

bilety >>tutaj<<
link do wydarzenia >>Gogol Bordello  16 czerwca, strat 18:00<<

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i ludzie stoją

Wojtek Cugowski – 19 czerwca, strat 19:00

19 czerwca w Klubie Stodoła wystąpi Wojtek Cugowski, wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, aranżer oraz producent muzyczny. Artysta zaprezentuje materiał z debiutanckiej solowej płyty „NIE CZEKAJ NA ZNAK”, która miała swoją premierę w kwietniu. Koncert odbędzie się na Open Stage. Bilety dostępne w sprzedaży!
Wojtek Cugowski jest obecny na scenie muzycznej od połowy lat 90. Przez 20 lat (1998-2018) był związany z zespołem Bracia, założonym wraz ze swoim bratem, Piotrem. W ramach działalności zespołu Bracia zrealizował 4 płyty długogrające (w tym nagrodzony Platynową Płytą album „Zmienić Zdarzeń Bieg” z 2013 roku) i zagrał około 1500 koncertów.
Lata 2015-2018 to wspólna działalność Braci z Krzysztofem Cugowskim pod szyldem „Cugowscy”, która zaowocowała dwoma płytami: studyjną „Zaklęty Krąg” (Złota Płyta) i koncertową „Ostatni Raz”, zarejestrowaną podczas koncertu w Lublinie 12 maja 2018 roku.
Wojtek ma na swoim koncie także współpracę z artystami polskimi, m.in.: Jan Borysewicz, Grzegorz Markowski, Marek Biliński, Jacek Królik, Marek Dyjak, Lubelska Federacja Bardów, Wojciech Karolak, Dariusz Kozakiewicz, zespoły – Budka Suflera, Alligators, Kruk, Teksasy, Polish Metal Alliance i inni.
Współpracował również z artystami z zagranicy: Tommy Aldridge (Whitesnake, Ozzy Osbourne), Billy Sheehan (Mr.Big), Doogie White (Rainbow, Michael Schenker Group, Yngwie Malmsteen), Marco Mendoza (Whitesnake, Blue Murder), Vinny Appice (Black Sabbath, Dio), Doug Pinnick (King’s X) i inni.
Debiutancki album Wojtka zatytułowany „NIE CZEKAJ NA ZNAK” ukazał się w kwietniu 2022 roku. Płytę zapowiadał pierwszy singiel i klip do tytułowego utworu, który miał swoją premierę 6 listopada 2020 roku. Wydawcą solowej płyty Wojtka Cugowskiego jest Agencja Muzyczna Polskiego Radia. W sesjach nagraniowych wzięli udział muzycy z podstawowego składu zespołu:
– TOMASZ GOŁĄB (gitara basowa)
– BARTEK PAWLUS (perkusja / chórki)
– BARTEK JOŃCZYK (gitara)
– MARIUSZ NEJMAN (instrumenty klawiszowe / chórki)
Producentem muzycznym płyty „NIE CZEKAJ NA ZNAK” jest Marcin Limek, znany ze współpracy m.in. z zespołami IRA, Kombii, a także Beatą Kozidrak, Anią Wyszkoni i wieloma innymi znakomitymi artystami.
bilety >>tutaj<<
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, gra na instrumencie muzycznym, gitara i tekst „STODOLA DILA WOJTEK CUGOWSKI OPEN STAGE| 19 CZERWCA 2022, KLUB STODOŁA NIE CZEKAJ ΝΑ ZNAK/ KONCERT PREMIEROWY”

ДРУГА РІКА „Хто, якщо не ми?” – благодійний концерт на підтримку України – 21 czerwca, start:20:00

DRUGA RZEKA „Kto, jeśli nie my?”
Koncert charytatywny na rzecz Ukrainy
Legendarny rockowy zespół niepodległości Ukrainy „Druha Rika” wyrusza w charytatywną europejską trasę koncertową „Kto, jeśli nie my?”. Fundusze zebrane z przemówień pójdą do dnia zwycięstwa Ukrainy w wojnie z rosyjską inwazją na dużą skalę.
Nazywani są legendą ukraińskiej muzyki rockowej, bo śpiewają duszą.
Ich koncerty dostarczają wyjątkowych wrażeń, a muzyka znajdzie miejsce w każdym sercu.
Czasami wydaje się, że istnieli od zawsze: 25 lat na scenie, 7 albumów studyjnych i setki koncertów.
Czy wiesz, kiedy można wspomnieć o przemijaniu czasu? Kiedy okazuje się na przykład, że zespół „Druha Rika” ma już ponad 25 lat! Wyobrażasz sobie, jak długo zachwycają fanów swoją pracą? Niektóre z nich są naprawdę „wieczne”: na przykład „Trzy minuty”, których nawet nie można sobie wyobrazić, że utknęła. Za każdym razem zespół zaskakuje publiczność niecodziennymi rozwiązaniami, świeżymi pomysłami i zachwycającymi kompozycjami. Chcesz zobaczyć artystów na własne oczy? Przyjdź na koncert zespołu „Druha Rika”.
Czas złapać falę inspiracji na koncercie uduchowionego, niepowtarzalnego i napędzającego rockowego zespołu „Druha Rika” i wspólnie zaśpiewać piosenki,
które wyryły się w naszej pamięci na zawsze!
ДРУГА РІКА «Хто, якщо не ми?»
Благодійний концерт на підтримку України
Легендарний рок-гурт української незалежності «Друга Ріка» вирушає у благодійний європейський тур «Хто, якщо не ми?». Кошти, отримані з виступів, підуть на наближення дня перемоги України у війні проти широкомасштабного російського вторгнення.
Їх називають легендою української рок-музики, адже вони співають душею.
Їхні концерти дарують неповторні відчуття, а музика – знайде місце у серці кожного.
Іноді здається, що вони існували завжди: 25 років на сцені, 7 студійних альбомів і сотні відіграних концертів.
Про швидкоплинність часу можна згадувати знаєте коли? Коли виявляється, що ось наприклад, гурту «Друга Ріка» вже більше 25 років! Уявляєте, як довго вони радують шанувальників своїми роботами? Деякі з них дійсно «вічні»: наприклад, «Три хвилини», які не можна навіть уявити, що приїлися. Кожен раз гурт дивує публіку незвичайними рішеннями, свіжими ідеями і приголомшливими композиціями. Хочете побачити артистів на власні очі? Приходьте на концерт гурту «Друга Ріка».
Час зловити свою хвилю натхнення на концерті душевного, неповторного і драйвового рок-гурту «Друга Ріка» та в унісон заспівати пісні,
які закарбувалися у нашій пам’яті назавжди!
bilety >>tutaj<<
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i tekst

Morcheeba –  22 czerwca, start 19:00

22 czerwca 2022 w Klubie Stodoła wystąpi Morcheeba. Legenda trip-hopu wraz ze swoją charyzmatyczną wokalistką Skye Edwards będzie promować w Warszawie swój dziesiąty album studyjny, zatytułowany „Blackest Blue”. Nie zabraknie także największych hitów formacji, powstałych w ciągu niespełna trzech dekad aktywności scenicznej zespołu. Bilety dostępne w sprzedaży!
Morcheeba to bez wątpienia jeden z najważniejszych zespołów trip-hopowych wszech czasów. Grupę założyli w 1995 bracia Paul i Ross Godfrey oraz charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów Skye Edwards. W tym składzie zespół zasłynął jako twórcy ballad “Trigger Hippie” czy “Blindfold”, jednak największy sukces przyniosły im kompozycje “Rome Wasn’t Built In A Day”, “The Sea”, czy “Otherwise”.
Kariera Morcheeby trwa już ponad ćwierć wieku. W 2020 roku formacja nie mogła koncertować, co pozwoliło Skye Edwards i Rossowi Godfreyowi na spokojną pracę nad nowymi kompozycjami i ich studyjne doszlifowanie. „Nie ciążyła na nas żadna presja i nie musieliśmy się spieszyć z tworzeniem piosenek” – mówi Skye.
Owocem tej pracy jest album „Blackest Blue”, który ujrzał światło dzienne w lipcu 2021 nakładem Nopaper Records, głęboko osadzony w muzycznej historii zespołu. Na płytę trafiło dziesięć utworów łączących downbeat, trip-hop, chillout, electro-pop i soul, czyli wszystko, co w stylu Morcheeby najbardziej atrakcyjne i lubiane. W niełatwych czasach, celem był pozytywny przekaz, zarówno w warstwie muzycznej jak lirycznej – Skye Edwards pisze o przezwyciężaniu losowych przeciwności i odkrywaniu nowych sił we własnym wnętrzu. Jej zmysłowy wokal i świetna muzyczna produkcja nadają tekstom wiarygodności i mocy. Na płycie gościnnie pojawili się m.in. Duke Garwood (znany ze współpracy z Markiem Laneganem) i Brad Barr (The Slip, The Barr Brothers). Najnowszy album Morcheeby promowały single „Sounds of Blue”, „Oh Oh Yeah” i „The Moon”.
Już 22 czerwca 2022 Morcheeba zaprezentuje materiał z płyty „Blackest Blue”, jak również swoje największe hity w Klubie Stodoła. Bilety na warszawski koncert trafiły już do sprzedaży!
bilety >>tutaj<<
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst

Renata Przemyk i Mężczyźni – 23 czerwca, start 18:00

3 czerwca 2022 w Klubie Stodoła odbędzie się wyjątkowy koncert “Renata Przemyk i Mężczyźni”, w trakcie którego Renata Przemyk zaprezentuje utwory z najnowszego albumu, wykonane w nowych aranżacjach i w wyjątkowych duetach. Bilety dostępne w sprzedaży!
„Renata Przemyk i Mężczyźni” to wyjątkowy, jubileuszowy album – największe przeboje w nowych aranżacjach i w niesamowitych duetach! Renacie towarzyszą m in.: Adam Nowak, Artur Andrus, Buslav, Czesław Mozil, Damian Ukeje, Grzegorz Turnau, Igor Herbut, John Porter, Leski, Marek Dyjak, Skubas, Vienio, Wojciech Waglewski.
Świętowanie jubileuszu 30-lecia zaczęło się od Jarocina 2019, gdzie w 1989 roku Renata z zespołem Ya Hozna występując na zaproszenie Armii zdobyła serca słuchaczy i dostała w ten sposób „przepustkę”na alternatywną scenę. Po sukcesie na Studenckim Festiwalu Piosenki i „błogosławieństwie” jarocińskiej publiczności miała już swoje miejsce w polskiej muzyce. Po 30-tu latach wspaniałą klamrę stanowił też występ na Pol’and’Rocku 2019, tworzonym od lat przez Jurka Owsiaka, współtwórcy fenomenu kultowego Jarocina. Teraz pora na jubileuszowe wydawnictwo z ważnymi dla artystki wokalistami i wyjątkowe koncerty zaśpiewane w duetach, jakich jeszcze nie było. W listopadzie 1990 roku po rozwiązaniu Ya Hozny Renata zaczęła solową karierą kontynuowaną z powodzeniem do dziś.
—–
Koncert Renata Przemyk i Mężczyźni, zaplanowany na 27 lutego 2022, został przełożony i odbędzie się w nowym terminie: 23 czerwca 2022. Bardzo przepraszamy za niedogodności – wraz z Artystką bardzo chcieliśmy zobaczyć się z Wami w pierwotnie zaplanowanym terminie. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują swoją ważność dla nowej daty. Mamy nadzieję, że spotkamy się w komplecie już w czerwcu!
bilety >>tutaj<<
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „STODOLA KONCERT RENATA PRZEMYK I MĘŻCZYŹNI KLUB STODOŁA 23.06.2022 WARSZAWA ZMIANA TERMINU”

undersound festival 2022 –  25-27 czerwca

I edycja undersound festival 2022 na stałe zagości na Warszawskiej mapie festiwali. Gramy charytatywny koncert dla Ukrainy a cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na Fundację Pegasus, która wspiera zwierzęta i ludzi z Ukrainy.
I PULA BILETÓW:
1-dniowy bilet 55 zł 💛💙
2-dniowy karnet 89 zł 💛💙
Bilet VIP + MERCH 333 zł 💛💙
Czego możecie się spodziewać?
2 dni, ponad 16 godzin koncertów, ponad 20 artystów.
Announced so far:
㋡ Feno ㋡ Madkid ㋡ Bober ㋡ Stamir + Leo Ros + Robscire ㋡ Hubert. ㋡ Koniec Lata ㋡ Wszyscy Jemy Chmury ㋡ mati topur ㋡ Senan Drew DJ Set ㋡ Paloma azure ㋡ Music for Models㋡ Lackluster
& more soon…
bilety >>tutaj<<
link do wydarzenia >>undersound festival 2022<<
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „UNDER SOUND FESTIVAL 25/26.06.2022 STODOŁA WARSZAWA 1 In”