Jarun na trzech koncertach w Marcu i Kwietniu!

0
938

Przedstawiciele progressive black metalu Jarun już w Marcu i Kwietniu wystąpią w doborowym towarzystwie w Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie!

 

12 marca JARUN wystąpi w Krakowie u boku HATE, VIRGIN SNATCH, THY DISEASE, HORDA na koncercie pod szyldem INFERNALIS RESURGENTIS:
INFERNALIS RESURGENTIS / Kraków - Hol / 12.03.2022
Warszawski Hate, który promuje swój najnowszy album zatytułowany 'Rugia’ wydany 15-go października nakładem Metal Blade Records, zapowiada przekrojowy set sięgający korzeni zespołu. Oprócz HATE na tym koncercie zobaczymy thrash metalowców z VIRGIN SNATCH, których dyskografię zamyka album „Vote is A Bullet” z 2018 roku wydany za sprawą Mystic. Wspierać ich będą też THY DISEASE, promujący swój ostatni album „Transhumanism” wydany przez Creative Music Records w 2019 roku oraz Jarun i Horda.

Następnie zespół wystąpi we Wrocławiu 1 kwietnia, a na scenie będą im towarzyszyć SZNUR i SOTHORIS- KU GRANICY ZIMY – JARUN, SZNUR, SOTHORIS
KU GRANICY ZIMY - JARUN, SZNUR, SOTHORIS Wrocław
KU GRANICY ZIMY – JARUN, SZNUR, SOTHORIS Wrocław
Piątek, 1 IV 22
KLUB MUZYCZNY LIVERPOOL
Świdnicka 37, Wrocław
Bramka: 18:30
Bilety: 30 PLN w przedsprzedazy, 40 PLN w dniu koncertu

2 kwietnia JARUN zagra w Szczecinie na jednej scenie z zespołami SZNUR i BAALZAGOTH również w ramach serii koncertów pod szyldem KU GRANICY ZIMY – JARUN, SZNUR, BAALZAGOTH:
KU GRANICY ZIMY - JARUN, SZNUR, BAALZAGOTH Szczecin
KU GRANICY ZIMY – JARUN, SZNUR, BAALZAGOTH Szczecin
Sobota, 2 IV 22
KLUB MUZYCZNY ZOO
Aleja Jana Pawła II 3/4, Szczecin
Bramka: 18:30
Bilety: 30 PLN w przedsprzedazy, 40 PLN w dniu koncertu