You’re Not Alone – core festival vol.1!

0
798
Już 12 Marca w RUDEBOY CLUB w Bielsko- Białej odbędzie się You’re Not Alone – core festival!

Zespoły, które zagrają tego wieczoru to śmietanka młodych i szalenie zdolnych muzyków. Będzie ciężko, będzie technicznie, będzie core’owo!

Koncert będzie memoriałem Wojciecha Jarka Tatonia, w ramach którego prowadzona będzie zbiórka na cel charytatywny dla Ośrodek Rehabilitacji „Mysikrólik” Na Pomoc Dzikim Zwierzętom.

Bilety – 25/30 PLN

Nowoczesna wariacja deathcore’u i nu metal’u, założona przez Toma Tatonia, wokalistę który zmagał się przez lata z złośliwym nowotworem. Z uszkodzonym głosem i pomimo wielu przeciwności, zespół zdobywał doświadczenie sceniczne i studyjne potwierdzone tylko pozytywnymi recenzjami od krytyków i fanów. Neonowe show, które zespół prezentuje zapada głęboko w pamięć.

Warszawska kapela grająca Deathcore – formacja w ciekawy sposób urozmaica charakterystyczną dla gatunku brutalność melodyjnymi motywami, które zapadają w pamięć. Kapela od drugiej połowy 2019r. aktywnie działa na scenie corowej. Swoim brzmieniem przyciągną fanów takich kapel jak: Carnifex, Thy Art is Murder czy Chelsea Grin. Wraz z początkiem 2022r. miała miejsce premiera singla 'Fallen Creator’ wraz z teledyskiem.

Zespół powstał w Maju 2011 r. w Chorzowie z inicjatywy Łukasza Mazeranta i Pawła Safiana. Muzyka Sarang to wypadkowa wielu inspiracji z pogranicza nu metalu i współczesnego groove metalu. Skład ma na swoim koncie dwa niezależne wydawnictwa – w 2015 roku zaprezentował debiutancki album 'Prisoners’ wraz z promującym go teledyskiem do utworu 'Where to go’ oraz w 2019 roku drugi krążek nazwany '2′, poprzedzony teledyskiem do utworu 'Point of no return’. Oba albumy zostały pozytywnie przyjęte i zrecenzowane m.in. na łamach czasopism Metal Hammer, Teraz Rock, Magazyn Gitarzysta.

Phecda to warszawski projekt djentowy z elementami deathcore’u. Mieszanka styli dla fanów Meshuggah, Bermuda, Volumes, Chelsea Grin czy Humanity’s Last Breath. Mocna dawka headbangingu gwarantowana. Zespół powstał w 2016 roku i działa nieprzerwanie do dziś. Głównym założeniem tego projektu jest szeroko rozumiany djent z domieszką elektroniki.

Awakeness powstało w styczniu 2019 w Małopolsce. Rozpoczęliśmy jako melodic metalcore’owy band i wydaliśmy pierwszą EP-kę „Spherical Prison” wraz z singlem „Inhibition”. Po zdaniu matury zaczęliśmy tworzyć znacznie cięższą muzykę oraz dołączył do nas nowy wokalista. Dzisiaj prezentujemy wam EP-kę „Meadows” zawierającą blasty, riffy do headbangu i masę breakdownów.