Metalmania Open Air 2020 // Warszawa 29.08.2020- ODWOŁANY!

0
329

 

Z przykrością informujemy, że festiwal Metalmania, który miał odbyć się 29 sierpnia w Warszawie, nie dojdzie do skutku 😒

Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie oraz odgórne wytyczne władz niestety uniemożliwiają organizację tego festiwalu na poziomie, który zadowoliłby nas jako organizatorów, artystów, a przede wszystkim Was – fanów i uczestników festiwalu. Z żalem musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu tego festiwalu, ale w obliczu obecnych warunków i rzeczywistości, z jaką przyszło się mierzyć każdemu z nas, jest to jedyna słuszna i uczciwa decyzja, jaką mogliśmy podjąć.

Bilety można zwracać w punktach sprzedaży, w których zostały zakupione.

▪️▪️▪️

Legendarny festiwal Metalmania powraca!

Nowe miejsce, nowy skład, odświeżona formuła i klimat metalowego święta! 29 sierpnia przyszłego roku w Warszawie (Letnia Scena Progresji) odbędzie się Metalmania Open Air 2020. Metalmania pozostaje wierna swojej formule i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców.

Bilety w cenie 180 zł już w sprzedaży!

▪️▪️▪️

Metalmania Open Air 2020 to XXV edycja festiwalu, który w przyszłym roku zaprezentuje się fanom metalowego grania w odświeżonej formule.

Metal Mind Productions
zaprasza

METALMANIA OPEN AIR 2020

Wystąpią dla Was:

The True Mayhem
Candlemass
At The Gates („Slaughter of the Soul” 25th Anniversary Set)
Exhorder
RAZOR
IDLE HANDS – PDX
IMPERATOR
Turbo
TRUCHŁO STRZYGI
Monasterium
ROSK

29.08.20 – Warszawa, Letnia Scena Progresja

Otwarcie bram: 12.00
Start: 13.00

🎟 BILETY w cenie 180 PLN dostępne na stronach:
➡️ http://shop.metalmind.com.pl/ (KOLEKCJONERSKIE)
➡️ www.eventim.pl
➡️ www.ebilet.pl
➡️ www.biletin.pl

Kilka słów o historii festiwalu dla Was:

Ten legendarny festiwal muzyki metalowej i hardrockowej odbywa się od 1986 roku. Pomysłodawcą był Tomasz Dziubiński i powstał we współpracy z WPWS Spodek, Śląskim Jazz Clubem i Klubem Miłośników Heavy Metalu. Obecnie festiwal organizowany jest przez wydawnictwo Metal Mind Productions, które zostało założone przez Dziubińskiego.

Pierwsza Metalmania odbyła się w Katowicach, w hali widowiskowej „Spodek” i festiwalu odbywał się tam do 1991 roku.

W 1991 roku festiwal został przeniesiony do hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju, w latach 1992 i 1999 odbywał się w hali Baildon w Katowicach, w latach 1993-1995 odbywał się w zabrzańskim OSiR, a w 1996 w Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. W latach 1997-1998 festiwal powrócił do „Spodka”. Od 2000 roku festiwal organizowany był nieprzerwanie w „Spodku”.

W 2009 roku w związku z remontem Spodka Metalmania nie odbyła się, zamiast niej dla podtrzymania tradycji festiwalu zorganizowany został koncert „Metalmania Fest 2009”, który odbył się 7 marca w warszawskim klubie Stodoła.

Metalmania została reaktywowana w 2017 r.

Dotychczas na festiwalu pojawiały się zespoły reprezentujące wszystkie gatunki metalu, zarówno z naszego kraju jak i z za granicy. Na Metalmanii zagrali dotychczas Turbo, Kat, Christ Agony, Overkill, Kreator, Vader, Paradise Lost, Sepultura, Carkass, Death, Morbid Angel, Samael, My Dying Bride, Rotting Christ, Moonspell, Judas Priest, Opeth, Tiamat, Marduk, Cradle Of Filth, Napalm Death, Katatonia, Candlemass, Amon Amarth, Soilwork, Testament, Megadeth, Immortal, Immolation i wiele innych legendarnych już zespołów.

W tym roku na scenie pojawią się kolejne wielkie zespoły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here