PRZENIESIONY! Miguel And The Living Dead/ Psycho Beets/ Bombat Belus/ 6.11.2021

0
530

Jednego wieczoru, na jednej scenie zagrają dla Was trzy nietuzinkowe zespoły, łączące klasyczne brzmienie Rock’n’rolla ze szczyptą punka i wszystkim co najlepsze w nurtach Rockabilly i Psychobilly!

 

Miguel and the Living Dead!

Ponad 15 lat temu na Polskiej scenie pojawił się niezwykły zespół, który wprawił w zachwyt wielu miłośników i krytyków gitarowych brzmień „Turpistyczny klimat, makabryczne makijaże, teksty czerpiące z horrorów. Z wierzchu gotyk, pod spodem rock’n’roll i punk, świetne melodie i chwytliwe refreny plus masa wdzięku.”
Miguel w swej historii koncertował w wielu miejscach w Europie, dorobił się statusu kapeli kultowej. Zespół zakończył aktywność wraz z wyjazdem części muzyków do UK, ale niedługo później wrócił do działania i pracy nad kolejnym albumem.

 

PSYCHO BEETS

Fot. Beata Gutowska

Kapela z Warszawy grająca muzykę z gatunku psychobilly. Członkowie zespołu to muzycy z dorobkiem zdobytym głównie na scenach punkowych. Zamiłowanie do tego rodzaju muzyki nie jest przypadkowe, gdyż dorastali… słuchając rock’n’rolla, surf rocka, rockabilly i psychobilly. Grają szybko, melodyjnie, szczególnie podczas koncertów… Ich muzyka przypadnie do gustu żądnym ostrego i żywiołowego grania podszytego rock’n’rollem, melodyjnym kontrabasem i damskim wokalem na czele.

W trakcie koncertu Burleskowe Show!

 

BOMBAT BELUS

Materiały prasowe; Shot by Piotr Maciukiewicz

Polska scena psychobilly nie należy do najbogatszych pod względem ilości aktywnych kapel, jednak na pewno nie można jej odmówić jakości, a Bombat Belus są tego najlepszym przykładem. Na koncie mają mnóstwo koncertów, nagranych kilka EP-ek oraz 2 świetne, długogrające albumy: „Z warszawskim sznytem” i „If you like us, it’s nice…”. Poza swoimi autorskimi kompozycjami grają sporo przearanżowanych po swojemu coverów!

II pula – 40 zł
III pula- 45 zł
W dniu koncertu 50 zł
Bilet na koncert upoważnia do udziału w Afterparty:
Rock’n Rolla Night!
UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!

 

>Wydarzenie na FB<