ATERRA i Manipulation ruszają na wspólną trasę „Empire of Utopia Tour 2020”!

0
22

Metalowa ATERRA i deathmetalowy Manipulation łączą siły w wspólnej trasie koncertowej „Empire of Utopia Tour 2020”. Gościem specjalnym  jest wrocławski HeadUp. Trasa rozpoczyna się 9 października 2020, a obejmie następujące miasta:

 

9.10 – Augustów – Klub Iskra

10.10 – Gołdap – Dom Kultury

ZMIANA DATY! 23.10 – Warszawa – Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka

24.10 – Siedlce – Rock Pub 5 Sztuk

30.10 – Ciechanów – Fabryka Kultury Zgrzyt

31.10 – Ostrołęka – Warownia s.c.

13.11 – Oleśnica – Klub Ściema

14.11 – Wrocław – Alive

20.11 – Żagań – Klub Elektrownia

21.11 – Łódź – Wooltura

Koncerty odbędą się w obowiązującym reżimie sanitarnym.

 

ATERRA

Metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki, a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso (wokal, gitara), Tiger (gitara), Jaga (bas), Bart X (sampler, wokal), Twardy (perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo, o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, ACID DRINKERS, MATERIA, ILLUSION, QUO VADIS, LADY PANK, LAO CHE, CORRUPTION, THE SIXPOUNDER, COCHISE, SIQ, WŁOCHATY oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u – M.O.D. Grupa właśnie nagrała drugą płytę pt. „Utopia” i materiał z niej na pewno zabrzmi na klubowych scenach.

 

MANIPULATION

Zespół deathmetalowy z Gołdapi, który powstał w 2001 roku. 11 września tego roku miała miejsce premiera nowego minialbumu grupy zatytułowanego „Empire State Of Madness”, z którego utwory – między innymi – zespół zaprezentuje na żywo w ramach trasy koncertowej. Manipulation przez te wszystkie lata wygrywał sporo tematycznych festiwali muzycznych, nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Pojawiał się na łamach czasopism takich jak brytyjski „Terrorizer” czy polski „Musick Magazine”. Dystrybucją cyfrową ich albumów zajmuje się Orchard Music i Plastic Head Production – najwięksi na świecie dystrybutorzy muzyki online, mający w swoich katalogach takie zespoły jak U2 czy DEPECHE MODE.

 

HEADUP

Zespół powstał w 2000 roku we Wrocławiu. Muzyka zespołu to mocny, skoczny i energetyczny hc/metal. HeadUp ma za sobą wiele koncertów zarówno w kraju jak i zagranicą. Dzielił scenę z Gojira, Deez Nuts, Madball, braćmi Cavalera, Acid Drinkers, Flapjack, Materia, Kabanos, holenderski Born From Pain czy amerykański Pro-Pain. Podczas swojej działalności zespół otrzymał wiele wyróżnień i nagród. Do największych sukcesów można zaliczyć zajęcie 1 miejsca na festiwalu Mayday w 2012, wyróżnienie w WFFM 2014. Zespól kilkukrotnie zagrał europejskie trasy próbując swoja muzykę w takich krajach jak Litwa, Łotwa, Rumunia, Węgry, Czechy, Słowenia, Słowacja. Zespół aktywnie koncertuje promując nowe LP zespołu. Obecny jego skład to: Lotnik – gitara/wokal; Kędzior – gitara/wokal; Wit – bas; Płetwa – perkusja.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here