test

Muzyka

AMAROK – ostatnie trzy koncerty wiosennej trasy HOPE

Amarok koncerty trasy HOPE Warszawska formacja Amarok w marcu bieżącego roku wydała nowy album, zatytułowany Hope. Jest to już siódmy album w historii grupy, a...

Synaptic Fest II 2023- Relacja

4 listopada 2023 roku. To właśnie dzisiaj zasmakujemy drugiej już odsłony Synaptic Fest, który jak i za pierwszym razem odbędzie się we wrocławskim Łączniku....

Motörhead „Another Perfect Day” w wersji deluxe na 40 lecie albumu!

Motörhead wydał w 1983 roku swój szósty studyjny album "Another Perfect Day". Lada dzień album będzie obchodził swój jubileusz i z tej okazji ukaże się specjalne wydanie tego albumu w wersji deluxe!

MÖTLEY CRÜE: Specjalne wydanie ‘SHOUT AT THE DEVIL’ na 40lecie abumu!

BMG ogłasza wielowątkową celebrację 40 rocznicy wydania albumu, który był punktem zwrotnym w karierze Mötley Crüe “Shout At The Devil”.

Relacja – Amon Amarth, 06.07.2023 Warszawa, Progresja

Więc było tak. Ramiona nasze były styrane od wiosłownia, bo drakar nasz stracił maszt na burzy w morzu. Za to my nie traciliśmy czasu...

Relacja z Bullet for My Valentine, Jinjer & Areyu. Warszawa, Stodoła 03.02.2023.

Obecnie uznawani za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii Bullet for My Valentine wystąpił w Polsce. Jako ich goście wystąpili Jinjer i Areyu.

ZØRORMR prezentuje singiel zapowiadający nowy album „The Monolith”

Po raz kolejny ZØRORMR powraca, by siać spustoszenie i korumpować umysły swoim najnowszym wydawnictwem zatytułowanym „The Monolith".

VEIL OF THE SERPENT nowy singiel „A Circular Pattern”!

VEIL OF THE SERPENT opublikował nowy singiel „A Circular Pattern”. Jest to mocny protest song przeciwstawiający się wykorzystywaniu dzieci.

All Time Low- Relacja z koncertu w warszawskim klubie Stodoła

Wygłodniali fani czekali na ten dzień! Zespół ostatni raz był w Polsce 10 lat temu. Oto dla Was pełna relacja z tego wydarzenia.

Najnowsze artykuły